ins

0

O TRAVELADY

Travelady – blog o podróżach. Co tutaj znajdziesz?

Cześć, tu Sara! 🙂 Dziękuję, że zainteresowałeś się blogiem Travelady. Od kilku lat tworzę miejsce pełne podróżniczych wskazówek i inspiracji, dzięki którym od A do Z zaplanujesz swoje wakacje lub weekendowy wypad. Travelady to blog o podróżach na własną rękę, szczególnie po Polsce i Europie. Dowiesz się ode mnie gdzie warto pojechać, jak się tam dostać i co zobaczyć na miejscu. Jeśli nie lubisz planować, to znajdziesz u mnie też gotowe plany zwiedzania. Jeśli dobrze się gdzieś wyśpię albo smacznie zjem to również podzielę się z Tobą opinią i namiarami na to zacne miejsce.

Zapraszam Cię też na Tiktok i Instagram, gdzie czeka na Ciebie duża dawka pomysłow i informacji w postach, filmach i relacjach. Informuję tam też zawsze o nowych postach na blogu.

blog o podróżach
Barcelona, Hiszpania

W jaki sposób podróżuję?

Podróżuję głównie po Europie, a ostatnio zdecydowanie najczęściej bywam we Włoszech. Inne kraje, które dotąd odwiedziłam to Hiszpania, Słowacja, Czechy, Austria, Watykan, Węgry, Niemcy, Słowenia, Litwa, Łotwa, Estonia, Helsinki, Belgia, Fracja i Grecja.

Podróżując staram się nie przepłacać. Na nocleg czy obiad szukam dobrych i smacznych miejsc w rozsądnych cenach. Tam gdzie mogę jadę moją starą, ale piękną Alfą Romeo, która mimo swoich 18 lat dzielnie pokonuje kolejne kilometry. Na dalsze wycieczki wybieram samolot, zwykle Wizzair lub Ryanair. Bardzo lubię różnorodność – czerpie radość zarówno z pobytu w gwiazdkowym hotelu, jak i ze spania pod namiotem 🙂

Podróże same w sobie są oczywiście moją wielką pasją, ale niewiele mniejszą radość sprawia mi już samo ich planowanie. Wyszukiwanie najciekawszych miejsc i dobrych noclegów, sprawdzanie cen, tworzenie planów zwiedzania itd. – uwielbiam to robić! Dlatego wszystkie moje podróże są podróżami na własną rękę, według mojego pomysłu i planu.

blog o podróżach
Rzym, Włochy

Travelady – blog o podróżach. Przewodnik po Pradze

W wiadomościach i komentarzach na moich social mediach otrzymuję mnóstwo tego typu pytań: jakie są ceny na miejscu? Ile pieniędzy zabrać? Co zobaczyć? Gdzie najlepiej nocować? Gdzie zjeść? Jak się dogadać? Jak działa transport? Postanowiłam więc napisać autorski przewodnik o Pradze, który będzie odpowiedzią na wszystkie te problemy. Moim celem było zebranie w jednym miejscu nie tylko wszystkich niezbędnych informacji, potrzebnych do zaplanowania wycieczki, ale też wielu innych, przydatnych wskazówek. Znajdziesz tam gotowe plany zwiedzania i ponad 50 sprawdzonych atrakcji. Jeśli więc planujesz wycieczkę do czeskiej stolicy, to gorąco polecam Ci zapoznać się ze szczegółami i tym co znajdziesz w przewodniku.

Weekend w Pradze

Podsumowując… na moim blogu, Tiktoku i Instagrami chcę dzielić się z Tobą moją podróżniczą częścią życia i wciąż rosnącym doświadczeniem. Chcę pomóc i doradzić. W moich treściach nie skupiam się na sobie tylko na przekazywaniu konkretnych informacji. Przewodniki z podróży po Europie, praktyczne wskazówki, propozycje tras – tego możesz się u mnie spodziewać. Jeśli masz jakieś pytania – czekam na Ciebie na Tiktoku i Instagramie. Mój adres e-mail znajdziesz w zakładce „kontakt” – TUTAJ.

Jezioro Como we Włoszech
Lecco, Włochy
error: Content is protected !!